İlk Hugo Oyunları
SilverRock Productions tarafından 1991-1993 yılları arasında Amiga, Commodore 64 ve Macintosh platformları için piyasaya sürülmüş olan ilk Hugo oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Klasik Hugo Oyunları
ITE Media tarafından 1994-1998 yılları arasında Amiga ve Windows platformları için piyasaya sürülmüş klasik Hugo oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Vahşi Ada Oyunları
Hugo, Fernando ve Jean Paul'e katılarak ailenizi kötü Cadı Sila ve Don Croco'nun ellerinden kurtarın! Televizyon şovundan da hatırladığınız Vahşi Ada serisinin oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Agent Hugo Oyunları
Ünlü televizyon trolü Hugo'ya, casusluk ajansı R.I.S.K.'teki maceralarında yardımcı olun! ITE Media tarafından 2005-2008 yılları arasında çeşitli platformlarda yayınlanmış Agent Hugo serisine buradan ulaşabilirsiniz.
Macera Oyunları
Kara elmas avına çıkın, gemi savaşlarına girin veya yarışlara katılın. Birçok platformda yer almış Hugo ve arkadaşlarının başından geçen maceralarına buradan ulaşabilirsiniz.
Kış Serisi Oyunları
Noel'den nefret eden ve tüm çocuklar için bunu mahvetmeye çalışan Cadı Sila'yı durdurmalı ve Hugo'ya, Noel Baba ve elflerinin Noel'i kurtarmasında yardımcı olmalısınız! Kış serisi oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Eğitim Oyunları
Hugo ve arkadaşlarıyla aynı anda oynayıp öğrenmek mümkün! Dünyayı keşfetmek, matematik problemleri çözmek ve tarihte neler yaşandığını öğrenmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Eğitim odaklı Hugo oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Retro Oyunları
Kült oyun serisi geri döndü! Yeni nesilde Hugo'ya ailesini Cadı Sila'dan kurtarmasında yardımcı olun. Retro oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Toplama Oyunları
En iyi Hugo oyunları şimdi bir arada! ITE Media tarafından çeşitli yıllarda yayınlanmış en iyi Hugo oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Game Boy Oyunları
1995-1999 yılları arasında Game Boy platformunda yayınlanmış Hugo oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Hugo Classic Oyunları
Hayranların asla unutamadığı en klasik Hugo oyunları bir arada! ITE Media tarafından Windows platformunda yayınlanmış Hugo Classic serisine buradan ulaşabilirsiniz.
Uygulamalar
Hugo şimdi tam anlamıyla parmaklarınızın ucunda! Ünlü televizyon trolü Hugo'nun telefon uygulamalarına buradan ulaşabilirsiniz.
Mobil Oyunlar
Hugo ilk defa televizyonlardan telefonlarımıza böyle girdi! Java platformunda yayınlanmış tüm mobil oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.
Hugo Creator Oyunları
Kendi Hugo maceranızı yaratın! Hugo Creator oyunlarıyla kendi çizgi romanlarınızı oluşturun. Hugo Creator serisindeki tüm oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.
Diğer Oyunlar
Hugo'nun yayınlanmış diğer oyunları hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.
Previous
Next

Seçmek istediğiniz Hugo oyununa aşağıdaki menüden ulaşabilirsiniz. Oyunlarla ilgili bilgilere ve indirme linklerine kendi sayfalarından ulaşabilir. Oyunlar hakkında sorunuz varsa Destek ve SSS sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

109

Hugo oyunu

63

Arşiv dosyası

5

Düzenleme pakedi

5670

Kara Elmas

Birçok Hugo oyunu eski işletim sistemlerine uyumlu şekilde tasarlandığı için günümüz cihazlarında doğru çalışmayabilir. Bu hataları düzeltmek için sitemizin “Destek” kısmını ziyaret ediniz.

İndirme linkleri düzenli olarak güncellenmektedir. Ancak arşivin genişliği sebebiyle hatalı veya zaman içinde geçerliliğini yitirmiş linkler bulunabilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız lütfen “İletişim” kısmından bize ulaşınız.